Jeśli niepokoi Was coś w zachowaniu Waszego dziecka, chcielibyście omówić kwestie związane z budowaniem granic, zastanawiacie się, jak skutecznie rozmawiać z dzieckiem, jak reagować na agresję, histerię i opór, jak rozwiązać konkretny problem, to zapraszam do rozmowy. Konsultacje pedagogiczne mają na celu poszerzenie wiedzy na temat rozwoju dziecka i określonych mechanizmów jego postępowania.

referencje

Pani Magdalena to szczera, konkretna, jasno opisująca sytuacje dziecka w grupie, spostrzegawcza osoba, a jednocześnie ciepła i kochająca dzieci. Dziękuję jej za to, że zawsze znalazła chwilę czasu na wysłuchanie i udzielenie mi porady.
Agnieszka Mieczkowska, mama Miłosza

Szczególnie cenny jest dla mnie fakt, że codziennie mogłam liczyć na spersonalizowaną informację zwrotną o moim synu. Wysoko także oceniam metody postępowania z dziećmi – chwalenie, kiedy na to zasłużyły i konsekwentne zwracanie uwagi maluchom, jeśli dzieci złamały zasady.
Aleksandra Buchla, mama Michała i Jakuba

Pani Magdo bardzo dziękujemy za troskliwą opiekę, cenne uwagi dotyczące rozwoju emocjonalnego naszego dziecka, pomoc w zrozumieniu jego świata i problemów, które dla nas dorosłych często są mało istotne i błahe.
Małgorzata i Dariusz Łysek, rodzice Michała

Pani Magda dała się poznać jako osoba bardzo kompetentna, cierpliwa, opanowana, spostrzegawcza i przede wszystkim zaangażowana we wspólny proces wychowania i harmonijnego rozwoju naszego syna. Nasze wielokrotne, indywidualne rodzicielsko-wychowawcze spotkania z Panią Magdą, jej uspokajające rozmowy i cierpliwość, pozwoliły wypracować skuteczny sposób poradzenia sobie z problemami.
Karolina i Michał Pietraszko, rodzice Janka

Pani Magda jest osobą niezwykle ciepłą, pogodną i uśmiechniętą, dzięki czemu bardzo szybko nawiązała bliski kontakt z naszym synkiem. Przekazywała nam wszelkie informacje na temat postępów w nauce i zachowania synka oraz sposoby radzenia sobie z jego zachowaniem, abyśmy mogli stosować jednolite metody wychowawcze w domu i przedszkolu.
Aleksandra Korczyńska-Walczak, mama Piotrusia

Jako wychowawca wspomaga rozwój dzieci, potrafi określić mocne strony dziecka z którym pracuje i dać wskazówki rodzicowi do dalszej pracy z dzieckiem. Kiedy spotykały mnie trudności wychowawcze, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie Pani Magdy.
Anna Goleń-Szczeciak, mama Igi

Pani Magdalena indywidualnie podchodzi do każdego dziecka zauważając postępy w jego rozwoju. Dzięki swojej wiedzy psychologiczno-pedagogicznej przekazała mi wiele cennych wskazówek, a także zawsze chętnie i rzetelnie odpowiadała na moje pytania.
Barbara Tabor, mama Marcina

Wielki profesjonalizm, empatia, wyrozumiałość to cechy, które Panią Magdę określają najtrafniej.
Agnieszka Zielenkiewicz, mama Zuzi

Pani Magdalena dbałą o przyjazne relacje z rodzicami dzieci, skutecznie motywując i angażując ich do harmonijnej współpracy. Na uwagę zasługuje jej wysoka kultura osobista i chęć ustawicznego rozwoju, a także fakt, iż jest bardzo lubiana przez dzieci.
Barbara Cieślar, mama Pascala

Pani Magdalena jest bardzo dobrym pedagogiem a nawet psychologiem dziecięcym. Pragnę podkreślić, że jej opinie, nawet te mniej przyjemne dla ucha rodzica, były zawsze bardzo trafne i bardzo dla mnie pomocne. Pani Magdalena jest nauczycielką zaangażowaną i wymagającą. Osobą doskonale rozumiejącą psychikę dziecka, posiadającą szeroka wiedzę, jak mądrze reagować na konkretne zachowania przedszkolaka.
Marta Połczyńska, mama Borysa